Strona główna » Oprogramowanie » Jak usunąć konto na Badoo?

Jak usunąć konto na Badoo?

by Administrator
0 komentarzy
Jak usunąć konto na Badoo?

W jaki sposób usunąć konto na Badoo?

Badoo to jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych w naszym kraju, z którego na co dzień korzysta setki tysięcy użytkowników. Narzędzie to umożliwia poznanie nowych osób oraz znalezienie swojej drugiej połówki zarówno przez aplikację mobilną, jak i stronę internetową. Jakie więc są w nim opcje? Jak dokładniej usunąć konto na Badoo, gdy przestanie być potrzebne? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury!


Spis treści:
1. Co to jest Badoo?
2. Do czego służy Badoo?
3. Jak usunąć Badoo?
4. Jak usunąć konto na Badoo przez przeglądarkę?
5. Jak usunąć konto na Badoo przez aplikację?


Co to jest Badoo?

Badoo to serwis randkowy, który został założony przez Andrieja Andriejewa w 2006 roku. Od tego momentu stał się jednym z najpopularniejszych portali umożliwiających zawieranie znajomości towarzyskich zarówno przez aplikację mobilną, jak i stronę internetową, który zgromadził już kilkaset milionów użytkowników. Dzięki niemu osoby z niego korzystające mają możliwość przeglądania interesujących profili i zawierania z nimi znajomości. Tutaj trzeba jednak zaznaczyć, że darmowa wersja serwisu pozwala na rozpoczęcie konwersacji co najwyżej z 10 osobami dziennie. Oznacza to, że jeżeli dany użytkownik chce rozmawiać z większą ilością osób, niezbędne jest wykupienie pakietu premium.

Do czego służy Badoo?

Badoo to portal społecznościowy, na którym można udostępniać zdjęcia oraz dane, jakimi użytkownik chce się podzielić z innymi osobami. Oczywiście tutaj trzeba zaznaczyć, że jest to przede wszystkim serwis randkowy, w związku z czym jego głównym założeniem jest zawieranie znajomości towarzyskich oraz znalezienie drugiej połówki. Dzięki niemu można wyszukiwać innych użytkowników wybierając miejsce zamieszkania, wiek, płeć oraz zainteresowania. Po znalezieniu wybranej osoby można do niej odezwać się używając chatu, z którego w wersji darmowej można napisać do 10 osób dziennie, natomiast w wersji płatnej bez ograniczeń. Dodatkowo, po wykupieniu Badoo Premium dochodzi możliwość sprawdzenia osób, które oglądały profil oraz możliwość podbijania własnego profilu, tak aby wyświetlał się wyżej w wyszukiwarce, dzięki czemu łatwiej dotrzeć do nowych osób.

Jak usunąć Badoo?

Osoby, które znalazły już swoją drugą połówkę, najczęściej chcą usunąć konto na Badoo. Twórcy jednak skutecznie to utrudniają, aby pozostawić większą ilość użytkowników w serwisie. Jak zatem to zrobić? Już podpowiadamy!

Jak usunąć konto na Badoo przez przeglądarkę?

Aby usunąć konto na Badoo w przeglądarce internetowej wystarczy:

1. Otworzyć stronę Badoo i zalogować na swoje konto.
2. Wybrać swój profil klikając na swoje imię i nazwisko.
3. Kliknąć w ikonkę koła zębatego, czyli „Ustawienia”.
4. Zjechać na sam dół i kliknąć w „Usuń konto”.
5. Do wyboru pojawi się kilka opcji i tutaj ponownie należy wybrać „Usuń konto”.
6. Po kliknięciu w „Usuń konto” należy wybrać „Dalej”.
7. Tutaj powinno pojawić się okno, w którym twórcy aplikacji zadają pytanie co jest przyczyną usunięcia konta.
8. Po przejściu dalej wyskoczy okienko, w którym należy wpisać swoje aktualne hasło oraz przepisać kod weryfikacyjny.
9. Po wypełnieniu okna wystarczy kliknąć „Usuń konto”.

Tutaj należy też zaznaczyć, że jeżeli chce się skasować profil na Badoo na stałe, po rozpoczęciu tej procedury nie można na nie logować przez 30 dni, a dodatkowo usunięcie konta nie jest równoznaczne z anulowaniem subskrypcji, w związku z czym trzeba się upewnić, że karta kredytowa jest odłączona od serwisu.

Jak usunąć konto na Badoo przez aplikację?

Aby usunąć konto na Badoo w aplikacji mobilnej wystarczy:

1. Otworzyć aplikację Badoo i zalogować na swoje konto.
2. Wybrać „Swój profil”.
3. Kliknąć w ikonkę koła zębatego, czyli „Ustawienia”.
4. Kliknąć na opcję „Konto”.
5. Zjechać na sam dół i kliknąć w „Usuń konto”.
6. Teraz pojawi się klika opcji: „Usunąć je z wyszukiwarki Google”, „Ukryć”, „Usunąć wiadomości i polubienia”, „Wyłączyć powiadomienia”, „Wylogować się” oraz „Usunąć konto”.
7. Klikamy na „Usunąć konto”, a następnie „Dalej”.
8. Teraz twórcy zaproponują przetestowanie Badoo Premium przez kilka dni, wystarczy więc kliknąć w „Nie, usuń konto”.
9. Tutaj powinno pojawić się okno, w którym twórcy aplikacji zadają pytanie co jest przyczyną usunięcia konta.
10. Po wybraniu jednej z opcji wystarczy kliknąć „Usuń konto”.

I tutaj podobnie jak w przypadku przeglądarki internetowej, jeżeli chce się skasować profil na Badoo na stałe, po rozpoczęciu tej procedury nie można na nie logować przez 30 dni, w związku z czym najpierw trzeba się upewnić, że karta kredytowa jest odłączona od serwisu, a następnie warto aplikację odinstalować.

Przeczytaj też

Dodaj komentarz

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela witryny MainTech.pl w celu dodania mojego komentarza oraz oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności.*.