speaker-info

Paweł Łęciński

Kierownik ds. Predykcyjnego UR, Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A.

Paweł Łęciński jest absolwentem Politechniki Opolskiej (kierunek: Automatyka i Robotyka) oraz – podyplomowo – Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (kierunek: Accounting and Financial Management) i Politechniki Wrocławskiej (kierunek: Zarządzanie Projektami). Od 2010 r. związany jest z ZT Kruszwica S.A., należącymi do międzynarodowego koncernu spożywczego Bunge.

Był kierownikiem projektu wdrożenia programu niezawodności ARROP w ZT Kruszwica S.A. w Brzegu – zakładzie, który został zwycięzcą naszego konkursu Fabryka Roku 2016. W kolejnych latach wraz z całym zespołem, już jako kierownik ds. predykcyjnego utrzymania ruchu i niezawodności, pracował nad dalszym rozwojem tego programu przez co zrewolucjonizował podejście do utrzymania ruchu w swoim zakładzie. Następnie otrzymał propozycję kierowania budową nowego zakładu spółki we Włoszech oraz wdrożenia w nim pełnej strategii UR. W zakładzie Bunge Italia S.p.A w Porto Corsini we Włoszech pracował przez ponad 2 lata.

W 2012 r. otrzymał amerykański certyfikat Certified Maintenance and Reliability Professional (CMRP). Posiada również uprawnienia diagnostyczne (level 2) Brytyjskiego Instytutu Badań Nieniszczących (BINDT)
Za ponad przeciętne wyniki Paweł szybko został zauważony w koncernie poza granicami kraju. W krótkim czasie dołączył do Bunge Reliability Network i został przedstawicielem BEMEA w Global Reliability Strategy Team.

Paweł jest również laureatem wielu nagród branżowych w tym drugiej edycji naszego konkursu „Liderzy inżynierii poniżej czterdziestki”. W ubiegłym roku w Kansas City w USA został zdobywcą nagrody CMRP of the Year 2017 (http://www.utrzymanieruchu.pl/menu-gorne/artykul/article/nagroda-cmrp-of-the-year-2017-dla-naszego-lidera-inzynierii-40/), przyznawanej przez Stowarzyszenie Profesjonalistów Utrzymania Ruchu i Niezawodności (The Society for Maintenance and Reliability Professionals – SMRP)  zrzeszające obecnie ponad 6 500 praktyków z całego świata.

Prelekcje

Nowoczesne utrzymanie ruchu w oparciu o metody predykcji – case study

CONFERENCE HALL C

Zarządzanie zasobami technicznymi (assets management) staje się coraz częściej jednym z kluczowych obszarów doskonalenia polskich i zagranicznych firm. Wzrastający udział bezpośrednich kosztów utrzymania ruchu w kosztach zmiennych przedsiębiorstwa, znaczenie utrzymania urządzeń w ciągłej sprawności eksploatacyjnej, jak również sytuacja konkurencyjna, w jakiej znajdują się obecnie przedsiębiorstwa, zmuszają do intensywnego poszukiwania możliwości ich zmniejszenia. Doskonalenie produkcji wymusza […]

czytaj więcej
Facebook
LinkedIn