speaker-info

Grzegorz Kocela

Serwis i Doradztwo Techniczne, Klüber Lubrication Polska Sp. z o.o.

W latach 1996-2001 studiował na Wydziale Inżynierii Materiałowej, Metalurgii i Transportu Politechniki Śląskiej na kierunku Metalurgia o specjalizacji przeróbka plastyczna i obróbka cieplna.

Po ukończeniu studiów w latach 2001- 2004 pracował dla międzynarodowego koncernu w dziale technik zastosowań jako inżynier d/s aplikacji w obszarach metalurgia i szkło. Następnie od 2004 zmienił dziedzinę zainteresowań na przemysł petrochemiczny i od tej pory zajmując szereg stanowisk związanych ze sprzedażą oraz serwisem w międzynarodowych koncernach z kapitałem brytyjskim oraz niemieckim z powodzeniem wdraża rozwiązania oraz rekomenduje produkty dla Klienta.

W 2017 roku rozpoczął pracę w firmie Klüber Lubrication Polska Sp z o.o. jako serwisant i doradca techniczny wspomagający sprzedaż w Europie Wschodniej. Jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne, przeprowadzanie inspekcji oraz akcji serwisowych na terenie Polski, Czech, Słowacji.

Główne obszary działania to przemysł ciężki z naciskiem na produkcję cementu, stali oraz płyt wiórowych z uwzględnieniem specyfiki konkretnej produkcji.

Prelekcje

Twój portal do Przemysłu 4.0. – Zoptymalizowane zarządzanie utrzymaniem ruchu i zasobami za pomocą systemu EfficiencyManager

CONFERENCE HALL C

Wymagania dotyczące zarządzania utrzymaniem ruchu są coraz większe. Z jednej strony przestrzeganie ścisłych harmonogramów i zoptymalizowanych okresów konserwacji, z drugiej rosnące wymogi prawne i wymagania dotyczące dokumentacji. Wszystko to wymaga bardziej wydajnych procesów i racjonalnego planowania. EfficiencyManager oferuje szereg opcji zwiększających wydajność produkcji. Za pomocą nowoczesnego systemu zarządzania utrzymaniem ruchu możesz dysponować swoimi zasobami oraz […]

czytaj więcej
Facebook
LinkedIn